Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia świąteczne. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 9 kwietnia 2023

Życzenia Wielkanocne!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim czytającym tego bloga wszystkiego najlepszego. 
Zdrowia i szczęścia a przede wszystkim pokoju i końca wszelkich wojen w Europie i na świecie.

Od lat tradycyjnie "pisanki" barwię gotując z łupinami cebuli

Aby się ładnie prezentowały na stole, kiedy są jeszcze gorące, każde jedno smaruję skórką ze słoniny. Wówczas pięknie się błyszczą i zachęcają do zjedzenia.

Tadeusz Gwiaździński

filary smaku

sobota, 24 grudnia 2022

Życzenia Świąteczne

Wszystkim sympatykom tego bloga życzę Spokojnych, Zdrowych i Wesołych Świąt.

Choinka "bio" bo zmajsterkowana i zmontowana z gałązek zebranych w punkcie sprzedaży choinek
 
Tadeusz Gwiaździński

filary smaku

Rzymskie kluski

Dla nas to jest makaron w prążkowane rurki. W Italii -  pasta all'Amatriciana . Klasyczny rzymski makaron z wyrazistym sosem pomidorowy...