Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim czytającym tego bloga wszystkiego najlepszego.
Zdrowia i szczęścia a przede wszystkim pokoju i końca wszelkich wojen w Europie i na świecie.
![]() |
| Od lat tradycyjnie "pisanki" barwię gotując z łupinami cebuli |
Aby się ładnie prezentowały na stole, kiedy są jeszcze gorące, każde jedno smaruję skórką ze słoniny. Wówczas pięknie się błyszczą i zachęcają do zjedzenia.
Tadeusz Gwiaździński
filary smaku

