czwartek, 31 grudnia 2020

Życzena Noworoczne

Szczęśliwego Nowego Roku!
Bez korony i bez innych wirusów. Z całą resztą damy sobie radę.
 
Dwa różne koktajle na bazie szampana. W głębi z lewej: z sokiem z czerwonego grejpfruta; na pierwszym planie z prawej: z syropem z imbiru i Ginem
 
 
Tadeusz Gwiaździński

4 komentarze:

 1. Tadziu - zdrowia, zdrowia zdrowia, a reszta jakoś się już wtedy ułoży.
  I samych pogodnych dobrych dni w Nowym Roku!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Dziękuję!
   Wzajemnie życzę zdrowia z daleka od wszelkich wirusów. Z resztą damy sobie radę :-)

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego. Jestem zafascynowana Pańską wiedzą i geniuszem kulinarnym. Oby prowadził Pan bloga jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak wielkie uznanie. Co do kulinarnego "geniuszu" to chciałbym sprostować, iż zajmuję się tematem bo lubię gotować. Może dlatego bardziej interesuję się tematem niż przeciętny obywatel.
   Z pewnością blog powinien mieć bardziej interesującą szatę graficzną ale niestety ja się na tym nie znam. Zamierzałem wprowadzić krótkie filmiki ale w maleńkiej kuchni nie mam do tego ani odpowiednich warunków ani potrzebnej wiedzy.
   Nie mniej cieszy, że to co robię jednak się podoba :-)

   Usuń

Anonimowe i uszczypliwie sformułowane komentarze będą automatycznie usuwane. Niedopuszczalne są także treści zawierające otwartą lub ukrytą reklamę firm lub produktów.

kulinarne perfidie 003. (21.05.16.) Duży włoski mlecz na gorąco z fasolą i kurczakiem

Wiosna w pełni więc nasze organizmy domagają się nowalijek a głównie białka roślinnego. W sumie czegoś co nie będzie godzinami leżeć na żo...